İade & Değişim

Happy Phones ürününü garanti eder mi?

Tabii ki! Seni mutlu etmek için% 100 kararlıyız. Her durumda, en iyiyi aldığınızdan emin olmak için kapıdan çıkmadan önce Happy Phones’in bir üyesi tarafından kontrol edilir! Kılıflarınızın mükemmel durumda gelmesini sağlamak için her türlü çabayı gösterirken, bazen istenmeyen şeyler olabilir.

Aldığınız ürünle ilgili bir kusur tespit ederseniz, lütfen kusurun fotoğrafını çekin ve hemen bizimle iletişime geçin. Memnuniyetinizi garanti etmek için sizinle birlikte çalışacağız.

Öğelerinizi iade etmek isterseniz, lütfen siparişinizi aldıktan sonraki 10 gün içinde iade şartı ile bize e-posta gönderin (eğer varsa, izleme kaydındaki teslimat tarihine göre) .

Siparişinizi nasıl iade edeceğiniz konusunda daha fazla bilgi istemek için lütfen bize e-posta gönderin “merhaba@HappyPhonesss.com” Bizimle önceden haberleşmeden geri dönüş kabul edilmeyecektir.

Ancak, Teslimde/kapıda Nakit ödeme yöntemi olarak aldıysanız, yalnızca değişim veya mağaza kredileri hakkı verilir.

Yapılan geri ödemeler orijinal ödeme şeklinizde iade edilir. Ödemenin kredi kartı / banka kartı veya banka hesabı kullanılarak yapılması halinde, bankanızla kredi işlemini kurmak için kredi kartı ödeme hizmeti sağlayıcımız tarafından belirlenen sürede iade edilir.

Müşterilerin, iade edilen ürünlerle ilgili tüm ücretlerden sorumlu olduğunu lütfen unutmayın. İade paketleri, ekibimiz tarafından alınana kadar müşterinin sorumluluğundadır. Bu nedenle, müşterinin, paketi iade ederken kayıtlı ve izlenebilir hizmetler kullanarak gerekli önlemleri alması tavsiye edilir.

Nakliye ücreti ve ekspres kargo ücreti iade edilmez. Ürünlerin bir siparişte çıkarılmasından sonra minimum satın alma şartıyla uygulanan indirimler geçerli olmayabilir.

“kişiye özel” tüm ürün alımları kesindir ve hiçbir koşulda iade / geri ödeme yapılmaz. İzinsiz iadeler iptal edilir.